Müşteri Yorumlarımız

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri mutlu müşterilerimizin değerli yorumları..

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimiz tarafından aldıkları hizmete ait yorumları.

Ad Soyad Email Yorum
Rıfat Gizli Ekonomikhost'ta bayi hesabım mevcut daha önce birçok firmada problem yaşadım yaklaşık 8 aydır ekonomikhost ailesiyle çalışıyorum.Aldığım hizmetle ilgili hiçbir problem yaşamadım.Teknik destek olarakta gayet hızlılılar..
Beyhan Gül Gizli Bu siteye ne zaman girsem her zaman ilgi gördüm.Özellikle Gürkan Bey çok yardımcı oldu.Onun sayesinde web sitemi açabildim diyebilirim.Eğer sitenizi yayınlayamıyorsanız yada sorun varsa Gürkan bey'e danışarak yapabilirsiniz..
Uğur Durmuş Gizli 6 senedir çalışıyorum hiç bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.
Enes AKIŞ Gizli EkonomikHost ailesiyle çalışmaktan mutluluk duyuyorum çok iyi ilgileniyorlar fakat paketleri birazcık pahalı gibi ama ekonomik host çok iyi tavsiye ederim..
isa Sua Gizli İyi ve hızlı hizmet..Saglam hizmet.
ali tekiş Gizli Ekonomikhost ile 2011 de Tanıştım, Tanıştığım Günden Bugüne , Sağolsunlar hızlı Bir Şekilde Problemlerime Çözüm Getirdiler, Ben Gayet Menunum Ve Kesinlikle Bir Hosting Firmasıyla Çalışmak İsteyecek Arkadaşlara Özellikle Ben Bireysel Olarak İş Yaptığım İçin Bireysel Olarak Kesinlikle Tavsiye Ediyorum. Kurumsal Olarak da Eminim Gereken İlgi ve alaka mutlaka Gösteriliyordur. Ekonomikhost Ailesine Teşekkürler.....
atakan aydın Gizli Ekonomikhost u uzun zamandır kullanıyorum, gerçekten kalitei ve güvenilir hizmet sunuyorlar. Her konuda kesintisiz yardımları oluyor. Ekonomik host benim gibi internet dünyasında olan biri için vazgeçilmez bir takım arkadaşıdır. Herkese tavsiye ediyorum..
Serçin Algan Gizli Ekonomikhost Kuruldu kurulalı Çalışıyorum. Sağolsunlar her konuda ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. .
kadir cebe Gizli Ekonomikhost'tan bayi windows ve linux reseller hizmeti almaktayız.Aynı zamanda SSL kurulumuda yapıldı. Bu zamana kadar almış olduğumuz hiçbir hizmetten sorun yaşamadık, sorularımıza ise her zaman hızlı ve olumlu cevaplar aldık. Teşekkürler Ekonomikhost!.
Bilal Gizli Uzun zamandır çalıştığım Ekonomikhost ailesinden çok memnunum. Teknik destek, ödeme kolaylığı gibi her türlü desteği zamanında ivedi olarak veriyorlar.....
hasan tolga savaş prowebmedyagrubu@gmail.com Ekonomikhost'tan bayi windows ve linux reseller hizmeti almaktayız.Aynı zamanda SSL kurulumuda yapıldı. Bu zamana kadar almış olduğumuz hiçbir hizmetten sorun yaşamadık, sorularımıza ise her zaman hızlı ve olumlu cevaplar aldık. Teşekkürler Ekonomikhost!.
HAKAN Gizli Gerçekten Kaliteli Bir Hizmet Veriyorsunuz Çok Teşekkür Ederiz.
Ali oturak Gizli Sorduğum soruya anında cevap verildiği için size teşekürederim.
Emin Aktürk akturk_emin@hotmail.com anında hizmet istiyorsanız ekonomikhost ile çalışmalısınız... gürkan bey de varsa zaten... sorun yok demektir...
Emre İnanç emre__salcan@hotmail.com firmanız destek konusunda çok iyi. yazdığım mesajlara çok geçmeden cevap alabiliyorum. bu yüzden teşekkürlerimi sunuyorum....

Detaylı bilgi ve destek almak için;


Tıklayınız