Veri Depolama Alanı

Yüksek Depolama alanları düşük fiyat garantisi..

VERİ DEPOLAMA HİZMETİ

Sadece depolama boyutlarından birini seçin,ve gereksinimlerinize uyacak şekilde boyutunuzu yükseltin veya indirin.

Veri Depo 1

1 TB ALAN FTP,FTPS,SFTP,SCP 10 eşzamanlı bağlantı Samba/CIFS,HTTPS,WebDAV
656.00TL/AY
Satın al

Veri Depo 2

5 TB ALAN FTP,FTPS,SFTP,SCP 10 eşzamanlı bağlantı Samba/CIFS,HTTPS,WebDAV
1148.00TL/AY
Satın al

Veri Depo 3

10 TB ALAN FTP,FTPS,SFTP,SCP 10 eşzamanlı bağlantı Samba/CIFS,HTTPS,WebDAV
1640.00TL/AY
Satın al

Veri Depo 4

20 TB ALAN FTP,FTPS,SFTP,SCP 10 eşzamanlı bağlantı Samba/CIFS,HTTPS,WebDAV
2296.00TL/AY
Satın al
Önemli!
Veri Depolama Hizmeti fiyatlarımız günlük dolar kuruna göre otomatik olarak fiyatlandırılmaktadır. Kurlardaki değişim günlük yansıtılmaktadır.

Veri Depolama Nedir ?

Veri depolamalar sunucu altyapısı ve bilgisayar sistemlerinin daha verimli çalışabilmesi için gerekli olan depolama teknikleri arasında yer almaktadır. Veri depolama nedir ve tam olarak ne gibi özellikleri üstlenmektedir bunu anlamak için yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz. Performans odaklı olan şirketinizin veri kayıpları yaşamaması için doğru veri depolama yöntemlerinden yararlanması gerekmektedir. Sunucu ve benzeri sistemleri kuracağınız zaman veri depolama altyapınızı da mutlaka oluşturmalısınız. Verilerin depolanabilmesi için en yüksek teknolojilerden ve profesyonel çözümlerden yararlandığınız zaman veri kayıplarını minimum seviyelere indirmiş olursunuz. Şirketlerin günümüzde veri depolama konusunda bilgi sahibi olmaları ortaya çıkabilecek maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmesi açısından son derece kritik bir öneme sahiptir.

Antispam email

Sık Sorulan Sorular

Depolama sunucusu, yüksek disk alanlarına sahip, verilerinizi depolayabileceğiniz ve yedekleyebileceğiniz bir sunucu hizmeti olarak tanımlanabilir.

Yurtdışı lokasyon veri depolama sunucularımızda maksimum 4-5 iş saati içinde kurulumu gerçekleşmektedir.

Denenmiş ve test edilmiş güvenlik yönetim sistemimiz, verilerinizin güvenli ve özel kalmasını ayrıca yedeklerinize her zaman erişebilmenizi sağlar.

Sunucularımız ve sistem odamız her zaman en iyi performansı vermek üzere tasarlanmıştır. Veri merkezi içerisinde eskimiş, ömrünü tamamlamış donanımlar kullanılmaz, her zaman güncel ve en iyi donanımlar kullanılarak en iyi performans ve güvenlik hedeflenir.

Türkiye lokasyon kiralık sunucularımıza göz atmak istermisiniz ?

Yüksek hız kapasiteli kiralık sunucularımız için;


Tıklayınız