EkonomikHost Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Sözleşme ve Formlar Güncelleme Görüntüleme
Genel Kullanım Koşulları 29.01.2018
PDF
Görüntüle
Genel Hizmet Sözleşmesi 28.08.2018
PDF
Görüntüle
Gizlilik ve Güvenlik 28.02.2018
PDF
Görüntüle
TK Tüketici Hakları 28.02.2016
PDF
Görüntüle
Alan Adı Tahsis Formu (tr uzantılı alan adları için) 28.02.2011
DOC
Görüntüle
Sorumlu Değişikliği Formu(tr uzantılı alan adları için) 28.02.2011
DOC
Görüntüle

HİZMET SÖZLEŞMELERİNİ OKUYABİLMEK İÇİN

Hizmet sözleşmeleri ve formları okuyabilmek için bilgisayarınızda Adobe Reader programı veya PDF uzantılı dosyaları okuyabilen herhangi bir programın yüklü olması gerekir.
Hizmet sözleşmeleri dışında diğer hizmetlerden faydalanabilmek için çeşitli formlar bulunmaktadır. Bu forumların kesinlikler hizmet almadan önce tarafımıza mail veya kargo ile imzalı kaşeli şekilde gönderilmesi gerekir. Gerekli sözleşme ve belgeleri alt kısımda form ve sözleşmeler bölümünden son güncelleme tarihleri ile görüntüleyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Bizden Haberler

Kurban Bayramı indirim kampanyalarımı

Merhaba Değerli Müşterimiz;...

20/08/2018

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır. ekonomikhost