• SSL SERTİFİKASI
  128/256 Bit kriptolama
  Rapidssl , Geotrust
  Tüm Bankalara Uyumlu
  Ücretsiz Kurulum
  Özel Sabit İP

SSL SERTİFİKASI NEDİR ?

SSL Sertifikaları, internet sitesi ziyaretçileri ile sunucu arasındaki trafiğin şifrelenerek oluşmasını sağlayan bir sistemdir. Siteniz için yükleyeceğiniz SSL setifikası ile ziyaretçilerinizin sitenizde güvenli bir şekilde dolaşımlarını sağlarsınız. Bu özellikler eticaret sitelerinin vazgeçilmez niteliklerinden birisidir. Ekonomikhost ile SSL sertifikalarınızı güvenli bir şekilde oluşturabilir, isterseniz kurulum dahil hizmetimiz ile zahmetsizce yükleme yaptırabilirsiniz.

1
Arama motorlarına uyumlu SEO SSL!

SSL Sertifikası kullanan siteler google ve diğer arama motorlarında seo açısından üst sıralara çıkmanıza yarar..

2
Güvenlik!

SSL Sertifikası alışveriş ve site güvenliği açısından yararlıdır.

3
Şifreleme!

Ssl ile veriler şifrelenerek transfer edilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorundan dolayı iletim esnasında çalınan verilerin açılması zor olacaktır..

SSL Sertifikası Hakkında

RAPIDSSL Rapidssl , Geotrust firmasının daha çok az maliyet gerektiren web siteleri için geliştirdiği bir SSL sertifikasıdır. 128/256 Bit kriptolama yeteneğine sahip bu sertifikalar ile güvenli bağlantı gerektiren sitelerinizde , SSL hatası almadan işlem yapmanıza olanak sağlar.
*ÖNEMLİ: Alan adı ve SSL sertifika altyapısı para iadesine müsait sistemler olmadığı için ücreti iadesi sözkonusu olmamaktadır.

ÖNEMLİ: Alan adı ve SSL sertifika altyapısı yanında mutlaka ip adresi hizmetide alınmalıdır.Sadece SSL Sertifikası satın almanız yeterli değildir.SSL sertifikanıza tanımlamayapılacak İp adreside almanız gereklidir.
ÜRÜN HİZMET FİYAT
SSL SERTİFİKASI Comodo Positive SSL
85 TL/YIL
SSL SERTİFİKASI Comodo Multi Domain SSL Adet Başına
85 TL/YIL
SSL SERTİFİKASI RapidSSL,GeoTrust
85 TL/YIL
RAPİDSSL WİLDCARD Subdomain Desteği
450 TL/YIL
TRUE BUSSİNESS ID Yeşil Adres Çubuğu Özellikli
685 TL/YIL

Bizden Haberler

Kurban Bayramı indirim kampanyalarımı

Merhaba Değerli Müşterimiz;...

20/08/2018

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır. ekonomikhost