Servis Seviyesi Hizmeti

Kurumsal alanda sizlere en iyi çözüm ortaklığı ..

Servis Seviyesi Hizmeti

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet hizmetleri gerek bireysel gerekse Kurumsal alanda sizlere en iyi çözüm ortaklığı yapar. Firmamızdan alacağınız teknik destek hizmetleri ile sizde işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Servis Seviyesi Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz..

Servis Seviyesi 1

Reset Desteği Kurtarma Modu - Destek Bildirimi 24 saat Servis Kontrolü
110.00TL/AY
Satın al

Servis Seviyesi-2

Reset Desteği Kurtarma Modu KVM Over İp 120DK/hafta Destek Bildirimi 12 saat Servis Kontrolü
180.00TL/AY
Satın al

Servis Seviyesi-3

Reset Desteği Kurtarma Modu KVM Over İp 240DK/hafta Destek Bildirimi 6 saat Yazılım Destekleri ve Servis Kontrolü
325.00TL/AY
Satın al

Servis Seviyesi Hizmeti Nedir ?

SLA (Service Level Agreement) Hizmet Düzeyi Sözleşmesi anlamına gelir. SLA müşteri ile hizmet sağlayıcı arasında düzenlenen bir anlaşma ile, hizmet sağlayıcı tarafından müşteriye sağlanan hizmetlerin niteliğini, miktarını, teslim zamanını, müdahale ve sorun çözme sürelerini ve benzeri diğer niteliklerini tanımlar. SLA hizmet kalitesinin standartlarını oluşturur ve müşterinin hizmet sağlayıcı firmadan beklemesi gereken hizmeti belirler. Bu sayede destek veren kurum çalışanlarının bireysel ve organizasyon hizmet kalitesinin ölçülebilmesi ve yönetilebilmesi mümkün olur. SLA, özellikle teknik destek, danışmanlık hizmetleri, bakım onarım anlaşmalarının tanımlanmasında önem kazanır. Müşteri, satın aldığı SLA anlaşması içerisinde hizmeti alacağı firmadan alacağı hizmetin seviyesini, önemi doğrultusunda kendisi belirler. Bu sayede proje bütçesi doğrultusunda alınan hizmetin seviyesi yükseltilebilir, veya tasarruf sağlamak amacıyla azaltılabilir.

Hizmet Sağlayıcı açısından öncelikli müşteri ve projelerin önem sıralamasının belirlenmesini sağlar. Hizmet sağlanması açısından SLA Hizmet Seviyesi yüksek olan müşterilerin taleplerine öncelik verileceği için, Öncelikli Müşteriler talep cevaplaması aşamasında beklemek durumunda kalmaz.

Servis seviyesi

Sık Sorulan Sorular

Olası bir problemde veya isteğiniz doğrultusunda sunucu işletim sistemi ücretsiz yeniden kurulumu yapılır. (*) Ayda iki kez ile sınırlıdır.

Kontrol panelinde oluşabilecek bir hataya müdahaleyi teknik ekibimiz gerçekleştirir. Talep edilen modül/eklenti vs kurulum işlemleri yapılır.

Sunucu, panel ve sunucu üzerindeki modüllerin periyodik olarak güncellemeleri teknik ekibimiz tarafından takip edilip uygulanır. (Bilginiz dahilinde)

Sunucu üzerindeki bir servisin çalışmaması durumunda kontrolleri teknik ekibimiz tarafınca yapılır.

Sunucunuza kötü niyetli kişiler tarafından yapılabilecek olası saldırılarda saldırı türü/boyutu vs tespitler teknik ekibimiz tarafından yapılır ve çözüm önerisi sunulur.

Türkiye lokasyon kiralık sunucularımıza göz atmak istermisiniz ?

Yüksek hız kapasiteli kiralık sunucularımız için;


Tıklayınız