Windows Bayi Hosting

Dünyanın En Popüler Yönetim Paneli ile Hizmetinizde

 • Plesk Hosting Kontrol Paneli
 • %99.8 Uptime Garantisi
 • 7 Gün içinde Para İade Garantisi

Paketlerimizdeki Ortak Özellikler!

Plesk Panel İle Kolay Yönetim

Bayi çözümlerimizle kaliteli, kesintisiz ve ekonomik paketlere sahip olun. İster siz kullanın, ister müşterilerinize kullandırın. Windows bayi paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçin, tüm web sitelerinizi tek bir panel altından yönetin. Güvenli ve güçlü alt yapısı ile en doğru seçim.

Plesk

Sık Sorulan Sorular

 • Tüm hosting paketlerimizde İşlemci kullanım limiti yoktur.
 • Windows Hosting hizmetlerimizi Windows 2012 R2 Enterprise, Linux Hosting hizmetlerimizi Centos Son sürüm dağıtımı kullanılarak vermekteyiz.
 • Windows sunucularımızda ISS 8,Framework sürümlerimiz ise 2.X-3.X-4.X desteklemektedir.Linux sunucularımızda ise PHP 5.X ve PHP 7.X sürümlerine sahip sunucularımız bulunmaktadır.
 • Windows Hosting hizmetlerimizde MSSQL Server 2012 R2, MSSQL Server 2014 R2, MS Access, MYSQL 5.5 veritabanı desteği bulunmaktadır. Linux Hosting hizmetlerimizde MYSQL 5.5 veritabanı desteği bulunmaktadır.
  Reseller paketlerde birden fazla hosting hizmetini, tek bir paket altında toplayabilirsiniz.Ayrıca sahip olduğunuz kaynakları oluşturacağınız birden fazla alt müşteri hesabına dilediğiniz şekilde sahiplendirebilir ve kullanıcılara panel giriş imkanı tanıyabilirsiniz.
  Klasik ASP, ASP.NET 2.0, 3.0, 3.5, 4,0, ve 4.5 versiyonlarını Windows Hosting paketlerimizde kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.
  Her iki işletim sistemini aynı anda kullanabilmeniz mümkün değildir.Ancak satın almış olduğunuz bir paketin işletim sistemi yapısını dilediğiniz zaman ÜCRETSİZ olarak değiştirme hakkına sahipsiniz.Bunun için bize bir destek talebi iletmeniz yeterlidir.
 • Destek sisteminin temelinde ticket olarak adlandırdığımız e-posta/yazılı destek yöntemi vardır.Bu yönteme ek olarak bize 0232 999 96 88 numaralı hattımızdan ya da sitemizdeki canlı destek alanından ulaşabilirsiniz.
 • Hizmet güvenliğiniz ve çözüm süresine bağlı olarak bazı taleplerinizi sadece ticket sistemi üzerinden iletmeniz istenebilir.
  Windows sunucularımızda ASP .Net Core tüm versiyonların desteği mevcuttur.
  Evet abc.com şeklinde aldığınız bir hosting hizmetini xyz.com şeklinde değiştirebilirsiniz. Bu işlem için bir destek talebi oluşturmanız durumunda teknik departmanımız işlemi ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirip en kısa zamanda tarafınıza bilgilendirme yapacaktır. Not: Domain tescil etme işlemi ise değiştirilemez, iade edilemez veya iptal edilemez. İsim değiştirmeye karar verdiyseniz yeni isim ile domain siparişi vermeniz gerekir.
  Evet, Windows sunucularımızda basit PHP scriptleri de kullanabilmeniz mümkündür. Ancak detaylı hata çıktılama, değişken PHP sürümü ve yapılandırılabilir PHP gibi özellikler nedeniyle PHP yazılımları Linux Hosting paketleri ile kullanmanız önerilmektedir.
  Ücretsiz SSL sertifikası içeren paketlerimizi tercih etmeniz durumunda bu özelliği kontrol paneliniz aracılığıyla kullanabilirsiniz.
  Satın almış olduğunuz hosting hizmetiniz içerisinde websitenizi tasarlayabilirsiniz. Bu işlem için sizlere sunduğumuz tek tıkla kurulum kolaylığından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda websitenize ait web dosyalarınızı FTP ile hostinginiz içerisine aktrarak sitenizi yayına alabilirsiniz.

Linu Bayi Paketlerimize gözatmak ister misiniz?

Yüksek hız kapasiteli bayi hosting paketlerimizi görmek için;


Tıklayınız