Yeni Yıl Hoşgeldin Kampanyamız 50 TL Yerine 25 TL

Merhaba Değerli Müşterimiz

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak geleneksel hale getirdiğimiz Özel gün kampanyamızla yine karşınızdayız. Yılbaşı tatili (29-12-2016 ve 05-01-2017) tarihleri arasında sizlere yepyeni bir kampanya düzenledik. 

Kampanya 29-12-2016 ve 05-01-2017 tarihleri içinde yapacağınız Linux.Hosting-3,Windows.Hosting-3,Bulut Sunucu 1 ve Vps sunucu 1 siparişlerinde geçerlidir.. Kampanyamızın detayları aşağıda yeralmaktadır.
 
Yılbaşı Kampanyamız

1- Kampanya Linux.Hosting-3,Windows.Hosting-3,Bulut Sunucu 1 ve Vps sunucu 1 Paketlerimizde geçerli olup 25 TL olarak faturalandırılacaktır.
2- Kampanya 29-12-2016 ile 05-01-2017 tarihleri arasında geçerlidir.
3- Kampanya 1 yıllık hosting alımlarında geçerlidir.2 ve daha üzeri yıl siparişlerinizde sonraki yıllar normal fiyatı üzerinden faturalandırılacaktır.
4- Kampanya Sanal Sunucularda 6 aylık olarak geçerlidir.6 ay ve üzeri siparişlerinizde normal fiyatı üzerinden faturalandırılacaktır.
5- Ödemelerin kampanya tarihleri içerisinde yapılması gerekmektedir.Kampanya tarihleri içinde yapılmayan ödemelerde standart fiyatlandırma kullanılacaktır.
6- Kampanya sadece yeni alımlar için geçerlidir.

Hosting İndirim Kodu :  yilbasihost2017
Sanal Sunucu İndirim Kodu : yilbasisunucu2017
 
 
Yeni yılın size ve sevdiklerinize sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ederiz.
 

Thursday, December 29, 2016


<< Geri

Bizden Haberler

Kurban Bayramı indirim kampanyalarımı

Merhaba Değerli Müşterimiz;...

20/08/2018

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır. ekonomikhost