Saturday, November 14, 2015


Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri
toplu alımlarda eğitimci ve öğrencilere özel indirim kampanyası başlamıştır.Kampanya dahilinde bilişim eğitimcileri kendi öğrencilerine özel indirim sağlatabilmektedir.

Eğitimciler için: Bilişim alanında eğitim veren ve internet teknolojileri ile ilgili öğrencilerine deneyim kazandırmak amacı ile alan adı ve hosting alımlarında özel indirimli paketler sağlamaktayız.
Öğrencilerin sipariş oluşturması, kontrol paneli kullanımı ve diğer konularda destek alabileceği videolu,görsel destek sayfalarımızdan destek alabileceği gibi teknik destek ekibimizden de sipariş ve sonrası için destek alabilirler.
Lise,Yüksekokul ve Fakülte öğrencilerine teorik bilgilerin yanında uygulama deneyimi kazandırmanında çok önemli olduğunun bilincinde olarak öğrencilerin eğitimine destek vermek amacı ile özel indirimli hizmetlerimizi eğitimcilerimize sunuyoruz.

Bu konu ile alaklı olarak öğretmenlerimiz bize telefon,canlı destek yada mail ile ulaşabilirler.

Öğrenciler için : Sektörde freelance iş yapan öğrenciler,eğitim almakta olup projesi olan öğrenciler için bireysel bazda özel indirimli paketler sağlamaktayız.İlgili alanda eğitim alıyor olsun yada olmasın bize öğrenci belgelerini yada kimliğini taratarak gönderen öğrenciler özel indirimli paketlerden faydalanabilirler.

<< Geri