• Suç işlediğinizin farkında mısınız?
  Çözüm!!
  Ağ güvenlik ve Loglama Sistemi
  XLOG

XLOG Nedir ?

Xlog sistem güvenliğini sağlayan, 5651 nolu yasaya göre internet kayıtlarını tutan bir ağ güvenlik ve loglama sistemidir. 2010 yılında alt yapı çalışmalarına başlanan Xlog markası 2014 yılı ile birlikte satışa sunulmuş ve piyasada önemli mesafede yol katetmiştir.

5651 Sayılı Yasa Nedir?

Yasa, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi hakkındaki kanundur.

Yasa Nediyor?

Yasa açık veya kapalı alanlarda ücretli veya ücretsiz herhangi bir kişiye kablolu veya kablosuz internet sağlayan Oteller, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Kafeler, Internet Kafeler, Üniversiteler, Kobi'ler, Fabrikalar vb. için internet kayıtlarını (loglarını) saklama zorunluluğu getiriyor.

Bizden Ne İstiyor?

Yasa tüm internet trafiğinin günlük olarak kayıt altına alınması, tarih ve saate göre raporlama, arşivleme / yedeklemenin en az 6 ay süreyle saklanması gerektiğini belirtiyor. Gerekli durumlarda Mahkemeler, Savcılar, Emniyet Kuvvetleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve diğer ilgili Kurumlar'a kaynak ve hedef IP adresleri, kullanıcı ve tüm trafik bilgilerinin verilmesi gerektiğini belirtiyor.

İnternet Hatlarınızı Birleştirme İmkanı

Xlog, DSL, Cellular, Fiber gibi hatlarınızın birleştirilmesini ve düzenlemesini yapar bu sayde daha hızlı ve sürekli bir internet imkanı sunar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

  Xlog Ag Güvenlik Ve Loglama Sistemi size olabildiğince sadeleştirilmiş ve güzelleştirilmiş Türkçe arayüz imkanı sunar.

Teklif ve Detaylı Bilgi İçin ?

Gerçek Zamanlı Kullanım Oranları

  Anlık kullanım istatistiklerini takip edebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzü ile Xlog Ağ Güvenlik Ve Loglama Sistemi tam aradığınız çözümü sunmakta.

Bizden Haberler

Kurban Bayramı indirim kampanyalarımı

Merhaba Değerli Müşterimiz;...

20/08/2018

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır. ekonomikhost