{php}$template = $_smarty_tpl; {/php}

EkonomikHost Firma Politikamız

POLİTİKAMIZ

Metabilişim kendi sektörü içinde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında olmayı ilke edinmiştir. Bundan ötürü yönetim ve kalite politikalarımız bu doğrultuda düzenlenmiştir. Kısa bir şekilde kalite politikamızı özetlersek; Müşterilerimizin hizmetlerinin aksamaması için 24 saat ulaşılabilir teknik destek vermek ve sorunları hızlı biçimde çözebilecek yeteneği olan teknik ekibi kurmak, bu amaçla dünyadaki teknoloji standartlarını sürekli izleyerek müşteri beklentilerini aşan servisler sağlamak, müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı sunmak ve üstün kalite mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir servisler sunmak, servislerimizin tercih edilmesinde sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmek için satış öncesi dökümantasyon ve teknik bilgileri tam olarak vermek, tüm çalışanların kalite politikasını uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumlu tutmaktır.

Hizmet Politikamız : Metabilişim kendini internet sektöründe bir çözüm üreticisi olarak görmektedir. Bizler için her zaman önemli olan müşteri isteklerine uygun servisler yaratarak verimli internet çözümleri üretilmesi ve sunulan hizmetlerin müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmesidir.

Müşteri Politikamız : Metabilişim için müşterilerimizin güvenini kazanmak tüm kazançtan önce gelir. Sürekli olarak müşteri odaklı çözümler sunan Metabilişim müşterilerinden gelecek olan en ufak bilgi kırıntısı bile bizim için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebileceğimiz konusunda direkt müşterilerimizden sık olarak bilgi alınır.

Gizlilik Politikamız : Metabilişim internet sitesini ziyaret eden tüm kullanıcıların ip adresleri kayıt altına alınır, bu ip adresleri demografik bilgilerinizi toplamak ve alış veriş sepetinizi tanımlamak için kullanılmaktadır. Müşteri hesabı açacak kullanıcıların tüm bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir müşteri bilgileri hizmet sözleşmesi üzerinde yer alan maddeler haricinde hukuksal bir durum ortaya çıkmadığı sürece hiçbir şekilde farklı kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacak olup tüm bilgiler Metabilişim’in müşterilerine gerek gördüğü anlarda rahat ulaşılabilmesi için veritabanlarımızda saklanacaktır.


Bizden Haberler

Kurban Bayramı indirim kampanyalarımı

Merhaba Değerli Müşterimiz;...

20/08/2018

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır. ekonomikhost