Linux VPS Sunucu

Performans Tutkunlarına VPS Sunucular..

  • Hız Esneklik ve Ekonomiklik
  • 7 Gün İçinde İade Garantisi
  • Ücretsiz Plesk Web Admin
CPU

1 Core 1 GHZ

RAM

1 GB

DİSK

30 GB

Bandwidth

500 GB

40.00 TL/AY

SATIN AL

Plesk Web Admin Edition (10 Domain) ÜCRETSİZ

Ücretsiz Hosting Kontrol Panelleri tüm sanal sunucularda kurulum istenmesi durumunda ek ücret alınmadan kurulmaktadır.

CPU

2 Core 2 GHZ

RAM

2 GB

DİSK

50 GB

Trafik

1000 GB

60.00 TL/AY

SATIN AL

Plesk Web Admin Edition (10 Domain) ÜCRETSİZ

Ücretsiz Hosting Kontrol Panelleri tüm sanal sunucularda kurulum istenmesi durumunda ek ücret alınmadan kurulmaktadır.

CPU

2 Core 4 GHZ

RAM

4 GB

DİSK

80 GB

Trafik

2 TB

100.00 TL/AY

SATIN AL

Plesk Web Admin Edition (10 Domain) ÜCRETSİZ

Ücretsiz Hosting Kontrol Panelleri tüm sanal sunucularda kurulum istenmesi durumunda ek ücret alınmadan kurulmaktadır.


Sunucunuzda Kullanabileceğiniz Hosting Kontrol Panelleri

Paketlerdeki Ortak Özellikler

Danışmanlık

Uygulamalarınzın en verimli, güvenli ve sorunsuz şekilde çalışması için bulut altyapınızı oluşturuyor ve uzman ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Süreç Planlaması

Uygulamalarınız için uzman mühendislerimizle size özel bulut mimarisi kurguluyor ve bulut yapınızı inşa ediyoruz.

Yönetim Desteği

Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Güvenlik Önlemleri

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

Esnek Kaynak Kullanımı

Sunucu kaynakları yeterli gelmediğinde yeniden kuruluma ihtiyaç duymadan tüm sunucu kaynaklarını yönetebilirsiniz.

En İyi Altyapı

Sunucularınız dünya standartlarındaki data centerımızda yüksek performans ve %99.98 network uptime garantisi ile çalışmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek fonksiyonlar vardır. Bu nedenle özel projelerinizde sanal sunucunuzu istediğiniz şekilde optimize edebilir ve dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Projenizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projenize göre düzenleyebilirsiniz.

Fiziksel bir sunucunun sanallaştırılarak daha küçük kaynaklı birden fazla sunucuya bölümlendirilmesidir. Sanallaştırma altyapısı olarak Proxmox kullanılır ve Linux altyapısı ile sağlanmaktadır.

Tam yetkili bir kullanıcı olacağınız için sunucu üzerinde dilediğiniz şekilde işlem yapabilirsiniz. Genişletilebilir kaynak özellikleri ile sunucuda herhangi bir erişim kesintisi olmadan kaynakları artırabilir ve kullanımınıza devam edebilirsiniz. Fiziksel sunuculara göre maliyet açısından çok daha uygundur.

VPS, tam yetki sahibi olduğunuz hizmetler olup hosting hizmetlerinde ise kısıtlı yetkilerde işlem yapılabilmektedir. Kullanacağınız yazılım eğer SSH üzerinden işlem gereksinimine sahip ise paylaşımlı hosting hizmetlerinde bu işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkün olmayacaktır. VPS hizmetleri doğrudan sizlere tahsis edilen sanal sunucular oldukları için kullanım noktasında daha özgür bir yapı sunacaktır.

VPS en çok tercih edilen hosting hizmetleri arasında yer almasının nedenleri arasında kullanım kolaylığı ve 7/24 erişilebilir olması da bulunmaktadır. VPS sunucularınızı 7 gün 24 saat online olarak yönetebilirsiniz. İşletim sistemini yeniden kurma, Şifre Değiştirme / Reboot gibi işlemleri de online işlemleri günün her saati yapabilirsiniz.

VPS sunucu hizmetlerinde yedekleme işlemi ücretli olarak sunulmaktadır. Teknik ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumunda ihtiyacınıza uygun yedekleme konfigürasyonu belirlenebilecektir.

Elbette avantajlı. Örneğin 3 adet sunucuya ihtiyacınız var. Birini web server, birini kişisel serverınız, diğerini de mail server olarak kullanmak istiyorsunuz. Eğer fiziksel sunucu tercih ederseniz 3 adet fiziksel sunucuya ihtiyacınız olacak her biri için donanım yatırımı, elektrik tüketimi, raf kirası ve network port hizmeti gibi ek masraflar ilave olacaktır. VPS Sunucu (VPS Paketleri) işte tam burada işimize yarıyor. İhtiyaçlarımıza uygun konfigürasyonlarda 3 adet VPS sunucu sipariş edip yapılandırabilirsiniz. Bulut sunucular küçük ölçekte (1GB ram, 40 GB disk vb gibi) sipariş edilebilir ve ihtiyaç dahilinde genişleyen bir sistemdir. Kiralık sunucularda ise bu mümkün değildir.

Evet. VPS sunucunuzun kaynaklarını ne zaman isterseniz yükseltebilirsiniz. Kaynak yükseltmesi için sipariş oluşturma konusunda satış ekibimizden canlı sohbet aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

VPS sunucu siparişiniz oluşturulduktan sonra talep ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak mümkün olan en kısa sürede VPS sunucunuzu kurarak size teslim ediyoruz. Bu süreç çoğu zaman 8-10 saat sürmektedir. Ancak süre, tercih ettiğiniz konfigürasyonlara göre farklılık gösterebilmektedir..

Türkiye lokasyon kiralık sunucularımıza göz atmak istermisiniz ?

Yüksek hız kapasiteli kiralık sunucularımız için;


Tıklayınız