Kurumsal Web Sitesi Hizmeti

Kurumsal Web Sitesi Yazılımı

Firmanızı zirveye çıkaracak tüm akıllı cihazlara uyumlu şık tasarıma sahip kurumsa web sitesi yazılımımız,arama motorlarındada etkili sonuçlar vermektedir.

  • Web sitenizi Türkçe yönetim panelinden rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.
  • Yazılım sayesinde haberleriniz duyurularınız yada ürünlerinize özel anahtar kelimeler girebilirsiniz.
  • Yönetici panelinden istediğiniz rengi seçerek firmanızın renklerini yansıtabilirsiniz.
  • Mail aracılığı ile kesintisiz yazılım desteği, sitenizde oluşabilecek her türlü problemde teknik ekibimiz sizlere 7/24 mail ile destek sağlamaktadır.

Yeni nesil yazılım teknolojisi ile kodlanmış türkçe yönetim paneli destekli kurumsal web sitesi yazılımı. 4 adet ekleyip yönetebileceğiniz dil desteği. Mobil tüm cihazlara uyumlu şık tasarımı sayesinde web siteniz hem arama motorlarında üst sıralarda olacak,hemde müşterileriniz size rahatça ulaşabilecektir. .

Firmanızı Zirveye Taşıyacak Tasarımlar

Her gün bilgisayar ve internet ile etkileşimde bulunan her insan için internet hakkında birşeyler bilmek doğaldır. Hostgrup.com amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi veya kurum olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir kişi veya kurum olmanızı sağlamaktır. Bu amaçla tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen web siteleri hazırlamakta ve desteğini vermekteyiz.Demo ve tasarımlar için;

Tıklayınız..

5000+

Alan adı tescili

4500+

Mutlu müşteri

10000+

Web site barındırma

5000000+

Global ziyaretçi

Tasarım Örneklerimiz