Kurban Bayramı indirim kampanyalarımız!

Merhaba Değerli Müşterimiz;

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz Bayram kampanyaları ile karşınızdayız.Kurban Bayramı tatili boyunca (20.08.2018 - 25.08.2018) yararlanabileceğiniz kampanyalar ve detayları aşağıda yeralmaktadır.

%25 İndirimli Hosting Kampanyası

Kurban bayramı tatili boyunca Hosting Paketlerimizden 3 ve üstü hizmet alımında %25'i bizden...

Kampanya Koşulları :

 

1- Kampanya sadece yeni alım yapıldığında geçerlidir.

 

2- Kampanya farklı bir hosting paketi için uygulanamaz.Kampanyalı hosting paketindeki ekstra değişiklikler ücrete tabidir.

 

3- Kampanya 20.08.2018 tarihinde başlayacak olup , 25.08.2018 tarihinde son bulacaktır.

 

4- Mevcut müşterilerin yenilemelerinde kampanya geçerli değildir.

 

5- Kampanya için uygulanacak indirim kodu : kurban2018Sizde bu eşsiz kampanyalardan yararlanabilmek için acele edin.Monday, August 20, 2018


<< Geri

Bizden Haberler

Kurban Bayramı indirim kampanyalarımı

Merhaba Değerli Müşterimiz;...

20/08/2018

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır. ekonomikhost