ÖNEMLİ! Alan Adı Transferlerinde IPTP-C Etkisi

Bildiğiniz gibi, ICANN tüm alan adı yazmanlarını etkileyen yeni bir Taşıma Politikası uygulamaya koydu. Bu Taşıma Politikası 1 Aralık 2016 tarifhinde yürülüğe girecek.

SÜREÇ DEĞİŞİKLİKLERİ

Yeni Taşıma Politikası ile ilgili bazı püf noktalar:

Alan adı yazmanları arası Taşımalar 

 Onay maili, alan adı taşıma islemi başlatıldığında talebi onaylamak amacıyla kayıtlı isme gönderilen bir maildir. Eğer taşıma işlemi tamamlanmazsa, otomatik yenilemeye izin verilmediği ve yazman özellikle otomatik yenilemeyi tercih etmediği sürece, onay maili geçerliliğini yitirecek.

Alan Adı Yazmanları Arası Transfer

Firmamızda değişiklik yaratan süreçler

 

Aşağıdaki belirtilen süreçler bu kural değişikliğinden etkilenecektir. Yapılması planlanan değişiklikler iki yazmanında da onayına tabi olacaktır. 

 

GÜVENLİK KORUMASI

Alan adını kaydeden kişi Alan Adı Yazmanı karşısında tek yetkili kişidir. Bu sebeple alan adı üzerinde belirtilen Yazman'ın onayına gerek duyulmamaktadır. Yazman'a güvenlik koruması değiştirildiğinde bir e-posta gönderilecektir. E-posta bilgi amaçlı olacaktır. Bu değişikliğin sağlanması için güvenlik koruması şartları tekrar gözden geçirilecektir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen ICANN'nin websitesini ziyaret ediniz. Monday, November 21, 2016<< Geri

Bizden Haberler

Kredi Kartı Ödemeleri - Önemli Duyuru

Değerli Müşt...

17/08/2017
SSD Diskli Bulut Sunucularda %50 İNDİR

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri o...

08/03/2017
Google GSuite Mail Hizmetimiz Çok Özel

Google G Suite (Eski adıyla Google for Work...

09/01/2017

Neden Biz?

 • Teknolojilerimiz

  Özel SSD diskler ile en son teklonoloji DELL R720xD Server ve Cachecade Teknolojisiyle 450 MB/sn veri transferi ile yüksek performanslı Türkiye konumlu sunucularda hizmet veriyoruz

 • En İyi Sanallaştırma Teknolojisi

  Sektörün lider sanallaştırma ve bulut yönetimi platformu olan, Operations Management™ özellikli VMware® vSphere üzerine inşa edilmiş ve kendini kanıtlamış sanallaştırma çözümleri ile BT altyapınızı basitleştirin.

 • Geri Ödeme Garantisi

  Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunuyor.

 • Artılarımız

  7 gün 24 saat Kredi Kartı, Posta Çeki,Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz siparişlerde Hızlı aktivasyon! Ekonomikhost sizin güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyor.

 • ARGE Desteği

  ARGE ekibimiz sürekli güncel teknolojiyi takip ederek, sistemlerimize uygulamaktadır. Siz sadece işinize endekslenerek, sunucu çözümlerini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin büyümesi için en etken faktor olduğunun bilincindeyiz. Güleryüzlü çalışanlarımızla, 7/24 teknik destek vererek bu memnuniyeti daimi kılmak için çalışıyoruz.

© 2016 Ekonomikhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır.